• החבר׳ה מאיכילוב

דילמות בטיפול בקשישים באמצעות סימולציות ותיאטרון פלייבק

עודכן ב: לפני 18 שעות

עם משרד הבריאות יש לנו שיתוף פעולה ארוך טווח, נעים ומאתגר, כזה שמשלב את הכוחות והיכולות הייחודיות שלנו למערך ההדרכתי של המשרד.

אחת מהמטרות שהעמותה שלנו חרטה על דגלה היא: "שיפור מקצוענות של אנשי חינוך, טיפול ורפואה דרך כלים של תיאטרון פלייבק, קטעי אלתור, סימולציות ומופעי נושא". בשיתוף עם משרד הבריאות ההלכה באה לידי מעשה.

הקשר הארוך שלנו עם משרד הבריאות כבר כלל נושאים רבים בהם סייענו לשפר את המקצוענות של אנשי הרפואה דרך הכלים התיאטרוניים, ולאחרונה תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב עוסקים בקידום תחום הטיפול בזקנה. העבודה שלנו נותנת דגש לתקשורת בין מטפל למטופל, ובין הצוות רפואי לבני משפחה של המטופל.

בחודשים האחרונים אנו מגיעים ופוגשים צוותים רפואיים ממחלקות ומרכזים שונים בארץ, לימי עיון מרוכזים הנוגעים בנושא הכה חשוב הזה. הצוותים נחשפים דרך סצנות מוכנות מראש לדילמות וקשיים הקיימים בטיפול בקשישים. המשחק בסימולציות רפואיות באופן הזה, מאפשר להם להציע דרכי פיתרון דרך הבמה. לאחר מכן הם כותבים בעצמם, בהנחייתינו, סצנות רלוונטיות הנוגעות לתכנים המועלים ביום עיון ומנחים אותנו לשחק אותן.

תמיד אנחנו יוצאים מימי העיון האלה נרגשים ונפעמים, ושמחים שזכינו לקדם ולשפר את אנשי הרפואה שלנו ולרתום לעשייתם החשובה את הכלי התיאטרוני!

רוצים לשמוע עוד פרטים על שילוב סימולציות ותיאטרון פלייבק ככלי לפיתוח מקצועי והכשרה? צרו איתנו קשר כאן


כל הדרכים ליצור איתנו קשר

שלחו לנו מייל תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
התקשרו אלינו תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
צרו קשר עם תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

@  תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב ע״ר 2003-2021

  • החבר׳ה מאיכילוב בפייסבוק
  • החבר׳ה מאיכילוב ביוטיוב