top of page

תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

המלצות - לקוחות מספרים על העבודה המשותפת

אנחנו אוהבים שיתופי פעולה ארוכי טווח. הלקוחות שלנו הם אנשי מקצוע מלאי תשוקה וחזון שפועלים ליצירת שינוי חיובי בחברה הישראלית. אנחנו שותפים ליצירת מגזר ציבורי מקצועי ואנושי יותר ולהעצמת אוכלוסיות מוחלשות דרך כלים של תיאטרון פלייבק ואלתור.

הנה כמה המלצות על מופעי פלייבק, קטעי אלתור, ימי סימולציות ופרוייקטים של פיתוח תוכן. לקוחות יקרים שלנו מספרים על העבודה המשותפת

מ.ט.ס איכילוב

״פלייבק החבר'ה מאיכילוב יקרים, תמיד תענוג מיוחד לעבוד אתכם!
אתם מגיעים עם חיוך סקרנות ומקצועיות, יסודיים ופשוט מעולים.
כשפסיכיאטר שטען ש"אין מצב" ששחקן יצליח לשחק באופן אמין אדם בהתקף מודה בסיום סימולציה שבמהלכה הוא כמעט שכח שמדובר בשחקן – זה אומר הכל..
מקווים לעוד פרוייקטים רבים ומוצלחים אתכם,
בתודה גדולה״


נטע פור איזנברג מנהלת מ.ט.ס - מרכז טכנולוגיה וסימולציה רפואית

מכון חינוך דרך כפר

״רוצה להודות לכם על התכנון של המפגש אתמול בשלומי, היה מרגש באופן יוצא דופן! הצוות של בית הספר חווה חוויה נדירה: מלאות, סיפור והתרגשות לצד מקום לחששות מהעתיד, התמודדות עם אחריות ועוד. השחקנים היו מהממים!

תודה רבה!!!״

יונתן שפירא- מנחה

קופת חולים כללית

"כחלק מהטמעת נוהל קרן בריאה בכנסי רפואת נשים במחוזות השונים בכללית, יצרנו שיתוף פעולה עם 'תיאטרון פלייבק החבר'ה מאיכילוב'.

במסגרת השיתוף פעולה, הצוות המקסים : טלי, דנה וארז הראו נכונות בפגישת ההכנה הראשונית נרתמו מיד למשימה באופן מקצועי ביותר.  

צוות השחקנים גילם את הדמויות באופן מאוד מקצועי ומרשים, הצליחו לרתק את הקהל וליצור הזדהות של ממש, תוך מתן תשומת לב לדגשים הניתנו להם במהלך ההכנה המקדימה.

 כיף גדול לעבוד עם ספק כה מקצועי, מהימן ואמין .

ישר כוח המשך עשיה ברוכה!"

 

ילנה חייטוביץ'

רכזת חווית המטופל בקהילה

עמותת לוטן

"שמחנו מאוד לארח אתכם להופעת הפלייבק שהפכה לאירוע מרכזי ומשמעותי במיוחד בכנס העוסק בעבודה טיפולית בטבע בשטח... התרשמנו מאוד מהרגישות בה נהגתם בחומר האנושי כל כך ובכך אפשרתם לנו להתבונן על עצמנו, לעבד את החוויות השונות מהמסעות, לצחוק וללמוד יחד. 

המשוב הגורף שהתקבל מכל המשתתפים בכנס היה מדהים ואחיד בתחושה שההופעה שלכם הייתה הדבר המדויק ביותר שיכולנו לאחל לעצמנו בנקודת המפגש המשותף לאחר המסעות. משוב זה משמעותי במיוחד בהתחשב בכך שמדובר בכ-160 איש ואישה בעלי רקעים מגוונים, ממקצועות השטח, הטיפול, החינוך והרווחה. הלוואי והיינו יכולים לעשות זאת יותר גם אחרי המסעות עם בני הנוער ב"דרך לוטן"!

תודה גדולה על ההשקעה, המקצועיות והזרימה החופשית עימנו. נהננו, אותגרנו ולמדנו מכם!"

ד״ר תמיר רוטמן

ארגון קשר

”חברים יקרים, תודה גדולה לכם, מכולנו בארגון קשר, מהקהילה הרחבה שחברים בה משפחות ואנשי מקצוע, שהשתתפו בכנס קשר השני - "קהילת קשר- משפחות ואנשי מקצוע רואים ביחד", שהתקיים בתל אביב, ב-23.1.14,  וזכו להיות שותפים לעיבוד הנפלא שעשיתם לתכנים שעלו בסדנאות שהתקיימו במהלכו.

זאת הזדמנות להגיד תודה גדולה והערכה רבה, לדרך המשותפת שאנחנו עושים ביחד, שיש בה הרבה למידה, הערכה, והשתאות למפגש עם היכולות המקצועיות שלכם, הרגישויות והכישרון הרב.

אנחנו מאד מקווים להמשיך ולמנף את העשייה המשותפת שלנו ולפתח אותה בערוצים מגוונים.״​

גב׳ בוקי קמחי

נ.ט.ל

״אני מבקשת להודות לכם מכל הלב, בשמי ובשם חברי המועדון  החברתי-שיקומי של נט"ל, על חוויה מדהימה ויוצאת דופן שעברנו במחיצתכם אצלינו במועדון, אתמול.

אין ספק שהאווירה המיוחדת שיצרתם  שאיפשרה את הפתיחות והשיתוף מצד חברי המועדון, הם שהביאו בשילוב, לחוויה מרגשת ושונה עבורינו.

חברי מועדון נט"ל הינם אנשים שנפגעו באופן ישיר או עקיף באירועי טרור או מלחמה. הטראומה שחוו גורמת לתופעות שונות ביניהן הימנעויות, סגירות ועוד. לאור זאת, לא ברור מאליו מה שהתאפשר בערב זה. מי יתן וירבו אנשים כמוכם!

בתקווה גדולה להמשך שיתוף פעולה פורה ובברכה רבה״

גב׳ חגית בוכבינדר

אורט אדיבי אשקלון

״אנחנו חווים את תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב כבר מספר פעמים, וזו חויה מעצימה ומרגשת. 

במהלך המפגשים איתכם אנחנו כל פעם מתפעלים. אתם מייצרים חוויה כאילו הייתם איתנו אפילו במועצות הפדגוגיות וממחישים את זה על הבמה בצורה הכי עמוקה וטובה שיכולה להיות.

הצוות בכל פעם מחדש כל כך מתחבר! למרות שזה סוף היום, ולמרות שהם באפיסת כוחות, הם מגיעים למפגש ויוצאים ממנו נרגשים ומועצמים כאילו שזה 9 בבוקר!

יישר כוח! תודה!״

 

אליקי אלקובי- מנהלת אורט אדיבי אשקלון 

מעון מצפה ים

״תודה על הערב, היה מקסים ויפהפה.

הנערים מאוד הופתעו מכמה קלטו אותם, מכמה ראו אותם, מכמה הם היו במרכז, שמעו את הסיפורים שלהם ואפילו נתנו להם חווית תיקון לחלק מהחוויות שלהם. שיקפו להם דברים שהם אפילו לא ציפו ולא ראו בעצמם.

הם מאוד נהנו. גם צחקו וגם התרגשו. וגם אני.

הלוואי שתבואו כל שבוע!״

איריס- עו״ס​

מרכז חינוך אורט בית שאן

״החבר׳ה מאיכילוב היקרים,

עשיתם במופע היום תהליך של שיקום. להרים משהו חדש. משהו שאני חולם עליו כבר 11 שנה. לעשות מיזמים עסקיים. להביא את המורים להאמין שאפשר עם היכולות שלהם ועם הכלים שלנו לעשות את זה.

נתתם להם את האמון שאפשר. ואפשר אחרת.

עשיתם את זה ברמה, ולא סתם נלחמתי כדי להביא אתכם לכאן.

מקווה מאוד שבשנה הבאה תהיו אצלנו לפחות שלוש פעמים!״

אבי רוימי- מנהל מרכז חינוך אורט בית שאן

מנהל קהילתי גנים

הזמנו את 'החבר'ה מאיכילוב' למופע שכונתי בשבוע 'נפשות' הירושלמי להעלאת מודעות לתחום בריאות הנפש בקהילה. הנחנו שיגיעו כ 40 תושבים ובעיקר חששנו ולא ידענו איך הנושא יתקבל. 

להפתעתנו, הגיעו למעלה מ 150 איש מרחבי דרום מערב העיר. חלקם הגיעו כי שמעו על 'החבר'ה מאיכילוב' ורצו לראות מופע שלהם וחלקם כי הנושא קרוב לליבם. 

'החבר'ה מאיכילוב' הנחו את הערב ולקחו אותנו בעדינות, צעד צעד, לתוך עולם לא מוכר. הם הציגו את הסיפורים ברגישות אדירה תוך כבוד לכל משתתף שקם לספר את הסיפור שלו. הקהל נסחף יחד איתם לערב מרגש שנגע בתעצומות הנפש שקיימות אצל כולנו. היה פשוט נפלא!

הדס צין

עובדת קהילתית

bottom of page