במה פתוחה לסיפורים שלכם

חשיבה עיצובית ופיתוח יצירתיות

איך זה עובד?

לכם יש מטרה: אתם רוצים להניע תהליך של יזמות וחדשנות בארגון שלכם, אתם רוצים למצוא את האתגר הנכון, לחקור את חווית הלקוח שלכם, לעשות סיעור מוחות אפקטיבי, לבחור כמה רעיונות חדשים, ולהתקדם איתם! אתם רוצים ליצור כמה פרוטוטייפים מהירים וזולים, לקבל עליהם פידבק לחזור ולתקן ולבחור אלו מהם תטמיעו בשטח. אתם רוצים אנשים שיובילו את התהליך הזה או שאתם רוצים ללמד את הצוות שלכם את הכלים של חדשנות ויצירתיות ושהם יקחו את זה הלאה!  

לנו יש את הכלי: תהליך של יזמות וחדשנות שנעשה בהובלה שלנו ושיתוף איתכם או קורס ביזמות וחדשנות שנותן כלים לעובדים שלכם. איך חשיבה עיצובית ופיתוח יצירתיות קשורים לאלתור? מסתבר שהרבה מהכלים שאנחנו עובדים בהם באלתור הם אותם כלים שחיוניים כל כך בתהליכים יצירתיים כמו היכולת להכיר את הצנזור הפנימי ולעבוד איתו, היכולת להגיד כן לרעיונות של אחרים, האומץ להוציא לפועל רעיונות במהירות ובקלות, היכולת לספר את הסיפור של הרעיון ועוד...

 

 

חשיבה עיצובית ופתרון בעיות יצירתי

ציטוט מלקוחה

"היה קורס מרתק, מעשיר ופותח את הראש לכיווני חשיבה חדשים. עוזר לפתח יצירתיות ולחשוב מחוץ לקופסא.  הקורס הביא אותי למצוא ולהתקרב למימוש של מיזם שיכול להביא לשינוי שתמיד חשבתי שצריך לקרות. הקורס נתן לי את הפוש לעשות. תודה ענקית".

סטודנטית בקורס יזמות וחדשנות בעולם הטיפול 

בתהליך של חשיבה עיצובית, אנחנו עובדים יחד באחת משתי דרכים:

א) אנחנו מגיעים ומנחים את הצוות שלכם באמצעות סדרת מפגשים או ימים מרוכזים. במהלך המפגשים אנחנו מקנים לצוות את הכלים של חשיבה עיצובית ופתרון בעיות יצירתי, אנחנו מנחים את הצוות ביישום התהליך בשטח. אנחנו נותנים להם כלים לבחירת האתגר, לשלב ההשראה והחקירה, לשלב הרעיונאות, ופיתוח הפרוטוטייפ. מנחה שלנו מוביל את הצוות שלכם.

ב) אנחנו מגיעים כצוות ובעצם אנחנו מבצעים את מרבית העבודה על כל שלביה. אנחנו משתפים פעולה עם צוות מצומצם שלכם במספר נקודות בתוך התהליך. בסופו של דבר, אנחנו מגדירים יחד אתכם את האתגר, אנחנו צוללים לעבודת החקר ונפגשים איתכם להציג באופן יצירתי את התובנות שעלו, אנחנו משלבים אתכם בסשן של סיעור מוחות וממנו אנחנו צוללים לעבודת התכנסות ופיתוח פרוטוטייפים. אנחנו נציג בפניכם מספר פרוטוטייפים כדי לקבל משוב ולהמשיך לעבוד עליהם. בסופו של תהליך נציג בפניכם את הפרוטוטייפים הסופיים ואתם תבחרו אלו מהם תטמיעו בשטח.

 

בכל אחת משתי הדרכים אנחנו שמים דגש על אוירה חיובית, בניית אקלים יצירתי ושימוש בכלים ותרגילים מעולם האלתור וותיאטרון הפלייבק כדי ליצור עבודה אינטראקטיבית, שמבוססת על אמפטיה לחויה האישית.

בתקופת הקורונה, שכללנו את כל הכלים שלנו וכיום כולם מותאמים למפגש וירטואלי.

כל הדרכים ליצור איתנו קשר

שלחו לנו מייל תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
התקשרו אלינו תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
צרו קשר עם תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

@  תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב ע״ר 2003-2021

  • החבר׳ה מאיכילוב בפייסבוק
  • החבר׳ה מאיכילוב ביוטיוב