top of page

תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

פותחים במה לסיפור שלך

תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

ימי סימולציות ככלי להכשרה, פיתוח אישי מקצועי וארגוני

תיאטרון פלייבק | ימי סימולציות | אלתור מתוך מעגלי שיח | פיתוח תוכן 

ימי הסימולציות שלנו הינם ימים משמעותיים ובלתי נשכחים בחויה של העובדים. הסיבה לכך היא הפעולה. במהלך סימולציות המשתתפים פועלים. הם משלבים את כל החלקים שלהם- החלק השכלי, הרגשי, הפיזי, הם עולים על הבמה הקטנה ולוקחים סיכון, מתמודדים עם האתגר באוירה בטוחה. זוהי חויה של למידה אפקטיבית ומשמעותית.

 

ימי סימולציות מתקיימים בתחומים שונים לדוגמא- סימולציות ניהוליות, סימולציות פיקודיות, סימולציות רפואיות, סימולציות חינוכיות ועוד. אנחנו יושבים עם הצוות המקצועי שלכם כדי לבנות את התכנים המדויקים עבורכם.

שנחזור אליך עם עוד פרטים?

איזה כיף! קבלנו את הודעתך! נחזור אליך בהקדם

PHOTO-2021-08-03-16-19-26.jpg

לקוחות מספרים

״פלייבק החבר'ה מאיכילוב יקרים, תמיד תענוג מיוחד לעבוד אתכם! אתם מגיעים עם חיוך סקרנות ומקצועיות, יסודיים ופשוט מעולים.
כשפסיכיאטר שטען ש"אין מצב" ששחקן יצליח לשחק באופן אמין אדם בהתקף מודה בסיום סימולציה שבמהלכה הוא כמעט שכח שמדובר בשחקן – זה אומר הכל.. מקווים לעוד פרוייקטים רבים ומוצלחים אתכם, בתודה גדולה״.

 

נטע פור אייזנברג- מנהלת מ.ט.ס איכילוב- מרכז טכנולוגיה וסימולציה רפואית

״כחלק מהטמעת נוהל קרן בריאה בכנסי רפואת נשים במחוזות השונים בכללית, יצרנו שיתוף פעולה עם 'תיאטרון פלייבק החבר'ה מאיכילוב'. במסגרת השיתוף פעולה, הצוות המקסים נרתם מיד למשימה באופן מקצועי ביותר, החל מפגישת ההכנה.  

צוות השחקנים גילם את הדמויות באופן מאוד מקצועי ומרשים, הצליחו לרתק את הקהל וליצור הזדהות של ממש, תוך מתן תשומת לב לדגשים הניתנו להם במהלך ההכנה המקדימה.

כיף גדול לעבוד עם ספק כה מקצועי, מהימן ואמין . ישר כוח המשך עשיה ברוכה!"

 

ילנה חייטוביץ'- רכזת חווית המטופל בקהילה- קופ״ח כללית

״לצוות החבר׳ה מאיכילוב! רציתי לשתף ולהגיד שהיתה סדנא מדהימה. זה כל כך חשוב וברמה האישית למדתי כל כך הרבה. לא פחות חשוב מהחומר העיוני והמבחנים. מדהים הקסם הזה שהצליח לעבור אפילו דרך הזום. תודה לכולכם. קבלתי המון כלים לעתיד!״

 

ורד- סטודנטית לסיעוד- שיינבורן

g.jpg

למה איתנו?

מתמחים בעבודה ברווחה בבריאות ובחינוך
מחויבים לעבודה כיפית יצירתית ואפקטיבית
פיתוח מקצועי וגיבוש צוות באוירה משוחררת
נסיון של למעלה מ 18 שנה
שילוב כלים נוספים מעולם האלתור והמשחק
שירות אכפתי ומסור

קצת עלינו

תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

מי אנחנו?

קבוצת תיאטרון פלייבק החבר'ה מאיכילוב נוסדה בשנת 2003 והתפתחה לאחת הקבוצות המקצועיות והמובילות בארץ. במהלך השנים, הקבוצה הפכה לעמותה רשומה אשר חרטה על דגלה שימוש בתיאטרון פלייבק ואלתור ככלי ליצירת דיאלוג, להעצמה ולעשייה קהילתית.

 

תיאטרון פלייבק ומעבר לו..

הבסיס שלנו הוא תיאטרון פלייבק אבל אנחנו משתמשים בעוד ה-מ-ו-ן כלים תיאטרליים נוספים - סימולציות, אלתור מתוך מעגלי שיח ודיונים, הרצגות, הצגות תפורות אישית סביב הנושא שלך- פיתוח תוכן, ליווי אישי וסדנאות לעמידה מול קהל, קורסים והנעת תהליכים של חשיבה עיצובית ופיתוח היצירתיות  ועוד..

לפי מה מחליטים? לפי הכלי שיהיה הכי אפקטיבי באירוע שלכם!

 

מה חשוב לנו?

שמנו לנו שלוש מטרות עיקריות: 

לשפר מקצוענות של אנשי חינוך טיפול ורפואה דרך כלים תיאטרליים ויצירתיים, לתת במה והעצמה לאוכלוסיות מוחלשות, ולקדם את התחום המקצועי של תיאטרון הפלייבק!

 

אז איך אתם נכנסים לתמונה?

לכם יש צורך בפיתוח מקצועי, פיתוח צוות, שינוי ארגוני, הכשרה, הטמעת תוכן שמאוד חשוב לכם להניע קדימה! לנו יש את הכלים להקשיב לכם, ולמצוא את הכלים התיאטרליים המתאימים ליצירת אירועים ותהליכים יצירתיים אינטראקטיביים ואפקטיביים שיחוללו שינוי!

bottom of page