במה פתוחה לסיפורים שלכם

ימי סימולציות ככלי לפיתוח מקצועי

איך זה עובד?

לכם יש מטרה: אתם רוצים שהצוות שלכם יתאמן ׳על יבש׳ בסביבה בטוחה, ויתרגל התנהלות באירועים מקצועים מורכבים שדורשים מיומנויות גבוהות של אמפטיה ותקשורת. אתם רוצים לקיים ימי סימולציות ככלי לפיתוח מקצועי של הצוות. 

לנו יש את הכלי: קטעי סימולציות שנבנים בשיתוף איתכם וממוקדים לגעת בנושאים הכי משמעותיים. כל סצינה ממוקדת במטרת למידה ברורה. אנחנו דואגים לאוירת צוות טובה, ללמידת עמיתים מפרה, ומכוונים לצמיחה של אנשי המקצוע שלכם. העבודה שלנו מתבססת על תבנית חשיבה מתפתחת שגורסת כי למידה מהתנסויות וטעויות היא מפתח להתמקצעות מתמדת. לטובת הלמידה בתום כל סימולציה מתקיים עיבוד ומנחי המפגש אוספים משוב אותנטי ובונה הן מהמתנסים הן מהשחקנים והן מהקבוצה הצופה.

המתנה שלנו אליכם היא עבודה אפקטיבית, מזמינה וממוקדת, שמפתחת את אנשי המקצוע שלכם כפרטים וכצוות.

 

ימי סימולציה

דוגמאות מפרוייקטים נבחרים

ימי סימולציות הינם ימים משמעותיים ובלתי נשכחים בחויה של העובדים. יש אנשי מקצוע שזוכרים את החויה מימי הסימולציה גם כעבור שנים רבות של עבודה מקצועית. למה?

הסיבה לכך היא הפעולה. במהלך סימולציות אנחנו פועלים. אנחנו משלבים את כל החלקים שלנו- החלק השכלי, הרגשי, הפיזי, אנחנו עולים על הבמה הקטנה ולוקחים סיכון, מתמודדים עם האתגר באוירה בטוחה. זוהי חויה של למידה אפקטיבית ומשמעותית.

ימי סימולציות יכולים להתקיים בתחומים שונים לדוגמא- סימולציות ניהוליות, סימולציות פיקודיות, סימולציות רפואיות, סימולציות חינוכיות ועוד.

במהלך השנים בחרנו להתמחות בפיתוח מקצועי של צוותים מתחום הבריאות החינוך והרווחה, מתוך אמונה כי התחומים הללו משפיעים בסופו של דבר על כולנו. התחומים הללו מייצרים מפגש בינאישי שמעורר דילמות ואתגרים. סימולציות מובילות לפיתוח מקצועי ופיתוח מיומנויות של אמפטיה ותקשורת ובאותו זמן ממש הן תומכות בהעצמת העובד והעצמת הצוות. 

ימי סימולציות משמשים לעיתים גם כחלק ממבחני גמר וכחלק ממבחני קבלה. זוהי דרך משמעותית להעריך את מיומנויות התקשורת של העובדים או הסטודנטים, לזהות מוקדי כוח, ולאתר מוקדי חולשה שדורשים למידה נוספת.

מנחה יום הסימולציות שלנו והשחקנים שלנו מיומנים בהקשבה ובאלתור ומחויבים ליצירת אוירה חיובית ולמידה קבוצתית ואישית. 

כיון שהשחקנים שלנו מיומנים בתיאטרון פלייבק ועבודה עם סיפורים, לעיתים אנחנו בוחרים יחד עם הלקוח לפתוח את יום הסימולציות במופע תיאטרון פלייבק. במהלך המופע, המשתתפים חולקים את החוויות שלהם בהקשר לנושא הלמידה, ואנחנו משחקים את אותם סיפורים. באופן זה, היום נפתח בצורה אינטראקטיבית ואישית שמחברת את המשתתפים ברמה רגשית עמוקה לתוך התהליך. אחרי המופע אנחנו צוללים לתוך עבודת הסימולציות על בסיס התרחישים שהגדרנו.

בתקופת הקורונה, שכללנו את כל הכלים שלנו וכיום כולם מותאמים למפגש וירטואלי.

הנה כמה דוגמאות מהעבודה שלנו בשטח

סימולציות כחלק ממבחני גמר

סימולציות פרטניות כחלק ממבחני הגמר בקורס ׳אדם ורפואה׳ הפקולטה לרפואה הדסה עין כרם

סימולציות במ.ט.ס

ספקים בלעדיים לשחקנים במרכז הסימולציות החדש בבי״ח איכילוב- דגש על פסיכיאטריה ותקשורת בינאישית

סימולציות קבוצתיות ביה״ס לסיעוד

סימולציות בקבוצה כחלק מימי עיון סדנאיים בבי״הס לסיעוד שיינבורן- התמודדות עם אלימות במערכת הבריאות, התמודדות עם קשישים במצבי הזנחה וסיכון ועוד

פיתוח מנהלים

בשיתוף עם חברת inql סימולציות של ראיונות קבלה לעובדי הוראה יזמים למנהלות חממות ליזמות חינוכית

כל הדרכים ליצור איתנו קשר

שלחו לנו מייל תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
התקשרו אלינו תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
צרו קשר עם תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

@  תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב ע״ר 2003-2021

  • החבר׳ה מאיכילוב בפייסבוק
  • החבר׳ה מאיכילוב ביוטיוב