במה פתוחה לסיפורים שלכם

עמידה מוצלחת מול קהל

איך זה עובד?

לכם יש מטרה: אתם רוצים להעביר פרזנטציה מרתקת, אתם רוצים שהקהל יחוש מעורב, שיהיה קשוב לסיפור שלכם, שתתעורר בו אכפתיות ורצון לפעול. בדרך אתם צריכים להתגבר על פחד במה, על קללת הידע, על המסרים הסותרים ולעיתים על הגישה שלכם כלפי האירוע.  לפעמים תרצו לחזק את אחד מאנשי הצוות שלכם או את הצוות כולו במיומנויות שלהם בעמידה מול קהל.

לנו יש את הכלי: עמידה מוצלחת מול קהל. סדנאת עמידה מול קהל או ליווי אישי לעמידה מול קהל. אנחנו שואבים את הידע שלנו מכלים מעולם המשחק, משנים של עמידה ואלתור מול קהל ומשנים של פידבקים ולמידה על נוכחות בימתית. אנחנו נעבוד על התוכן, המצגת, שפת הגוף, הקול, הנוכחות ובניית האינטראקטיביות עם הקהל. אנחנו נעבוד על מטרת הפרזנטציה ומציאת המשמעות בעשייה. אנחנו ממוקדים ביצירת מפגש אנושי אינטראקטיבי ואפקטיבי, ששם דגש על ההנאה והצמיחה בתוך התהליך!

ליווי לעמידה מול קהל יכול להתרחש הן כסדרת סדנאות לצוות והן כרצף פגישות של ליווי אישי של אחד העובדים לקראת פרזנטציה.

התהליך מתאים הן לפרזנטציה רגילה והן להרצאה במפגש וירטואלי. כל אחד והדגשים שלו.

 

 

עמידה מול קהל

ציטוט מלקוחה

״תודה רבה! אני בעננים! סיימתי את הפרזנטציה בקורס חדשנות ברפואה והיה נפלא! נהנתי, הרגשתי את הקהל והמרצה ציינה לשבח את העבודה שלי! תודה לכם! עשיתי איתכם דרך ארוכה ומשמעותית בשלושת המפגשים שלנו יחד! תודה למנחה ותודה לשחקנים שהצטרפו לחזרה הגנרלית!״

ויקה- אחות אחראית חדר מיון בי״ח שערי צדק

 

כל הדרכים ליצור איתנו קשר

שלחו לנו מייל תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
התקשרו אלינו תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב
צרו קשר עם תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב

@  תיאטרון פלייבק החבר׳ה מאיכילוב ע״ר 2003-2021

  • החבר׳ה מאיכילוב בפייסבוק
  • החבר׳ה מאיכילוב ביוטיוב